SZKOLNA GAZETKA

ZAPRASZA PRZYSZŁYCH DZIENNIKARZY

Jeśli interesujesz się światem mediów, chcesz wiedzieć więcej o pracy dziennikarza, myślałeś kiedyś, żeby samemu zajmować się pisaniem i redagowaniem? Jeśli tak, to już dziś zapisz się na koło dziennikarskie w naszej szkole.

Główne cele naszych zajęć to: redagowanie naszej szkolnej gazetki tj. wywiady z nauczycielami i uczniami, relacjonowanie imprez szkolnych, pisanie tekstów na temat szkolnych sukcesów, tworzenie różnych działów tematycznych takich jak sport, rozrywka, ściąga i wiele wiele innych…

Jeśli lubisz pisać, rysować, fotografować, masz głowę pełną pomysłów, a komputer nie jest twoim wrogiem, zapraszam do tworzenia Amatorskiego Zespołu Redakcyjnego SP4 w Szczecinku.

Szczegółowe informacje o terminie spotkań u

p. Magdaleny Czajki.

DZIEŃ KUNDELKA

Wiele państw, w tym Polska, świętuje Dzień Psa, nieformalnego święta doczekały się również wszystkie nierasowe czworonogi. Data nie jest przypadkowa – 25 października to wszak Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt.

W związku z tym wyjątkowo sympatycznym świętem Samorząd Uczniowski SP 4 organizuje zbiórkę karmy. Klasa, która zgromadzi najwięcej karmy, odwiedzi w nagrodę nasze bezdomne czworonogi. Chcąc ofiarować psią karmę przynieś ją do naszej szkolnej biblioteki, dołącz karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą.

Psiaki na pewno będą zadowolone