SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. Armii Krajowej w Szczecinku 

 

 SZKOŁA Z SERCEM


 
Regulamin Ucznia
Aktualności
WSO
Konkursy - Różne
Imprezy Szkolne
Rekrutacja 2020/2021
Grono pedagogiczne
O szkole
Pedagog szkolny
Porady logopedyczne dla rodziców
Doradztwo zawodowe
Religia
Biblioteka
Dokumenty szkolne
Sport
Chór szkolny "Wiolinki"
Koło dziennikarskie
Koło Młodych Historyków
   
 

            Zajrzyj:

Rok Szkolny 2019/2020 

Piątek, 10 Lipiec 2020

 

SZKOLNA GAZETKA  

ZAPRASZA PRZYSZŁYCH DZIENNIKARZY

 

Jeśli interesujesz się światem mediów, chcesz wiedzieć więcej o pracy dziennikarza, myślałeś kiedyś, żeby samemu zajmować się pisaniem i redagowaniem? Jeśli tak, to już dziś zapisz się na koło dziennikarskie w naszej szkole.

Główne cele naszych zajęć to: redagowanie naszej szkolnej gazetki tj. wywiady z nauczycielami i uczniami, relacjonowanie imprez szkolnych, pisanie tekstów na temat szkolnych sukcesów, tworzenie różnych działów tematycznych takich jak sport, rozrywka, ściąga i wiele wiele innych…

Jeśli lubisz pisać, rysować, fotografować, masz głowę pełną pomysłów, a komputer nie jest twoim wrogiem, zapraszam do tworzenia Amatorskiego Zespołu Redakcyjnego SP4 w Szczecinku.

 

Szczegółowe informacje o terminie spotkań u

p. Magdaleny Czajki.

 

 

 

DZIEŃ KUNDELKA

Wiele państw, w tym Polska, świętuje Dzień Psa, nieformalnego święta doczekały się również wszystkie nierasowe czworonogi. Data nie jest przypadkowa – 25 października to wszak Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt.

W związku z tym wyjątkowo sympatycznym świętem Samorząd Uczniowski SP 4 organizuje zbiórkę karmy. Klasa, która zgromadzi najwięcej karmy, odwiedzi w nagrodę nasze bezdomne czworonogi. Chcąc ofiarować psią karmę przynieś ją do naszej szkolnej biblioteki, dołącz karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą.

Psiaki na pewno będą zadowolone

 
Copyright (c)2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. Armii Krajowej w Szczecinku