SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. Armii Krajowej w Szczecinku

Wykaz podręczników

Rok Szkolny 2017/2018

środa, 13 Grudzień 2017

W środę, 20.09. klasa I b wraz z naszą "Zeróweczką" była na wycieczce w Nadleśnictwie Czarnobór. Pogoda dopisała, więc  spacerowalismy po pięknym, jesiennym już, lesie. Poznaliśmy gatunki niektórych drzew, uczyliśmy się rozpoznawać je po liściach i  owocach. Po spacerze odbyły się zajęcia w "dziupli ekologicznej", gdzie pokazano nam gatunki zwierząt, zamieszkujących polskie lasy. Tutaj z kolei rozpoznawaliśmy zwierzęta po odgłosach, jakie wydają. Na zakończenie zjedlismy pyszne, grillowane kiełbaski i bawilismy się na placu zabaw. Zajęcia z nami prowadzili pracownicy Nadleśnictwa: Pani Ilona Mielewczyk i Pani Mariola Kornas. Było suuuper !

Pierwsze dni szkolne minęly szybko i bardzo wesoło. Wszyscy się juz znamy i lubimy. Pierwszaki bardzo sumiennie pracują na lekcjach :) Piątek był to  dzien bez podręczników  - ćwiczylismy głoskowanie, rozwiązywaliśmy zagadki i oczywiście ulubione wycinanie! Od poniedziałku poznajemy literki!