SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. Armii Krajowej w Szczecinku 

 

 SZKOŁA Z SERCEM


 
Aktualności
Regulamin Ucznia
WSO
Konkursy - Różne
Imprezy Szkolne
Religia
Kalendarz roku szkolnego
Rekrutacja
Wykaz podręczników
O szkole
Grono pedagogiczne
Pedagog szkolny
Biblioteka
"Zerówka"
Dokumenty szkolne
Sport
Chór szkolny "Wiolinki"
Koło dziennikarskie
Koło Młodych Historyków
1 b
Dzieci przyjęte do klas 1 i oddziału "0"
   
 

            Zajrzyj:

Rok Szkolny 2017/2018 

Wtorek, 16 Październik 2018

Dzieci przyjęte do klas 1 i oddziału "0" w roku szkolnym 2018/2019

LISTA DZIECI

 zakwalifikowanych DO ODDZIAŁU „0”

W ROKU SZKOLNYM 2018/20199

  1. 1.    BIEGAŃSKA Oliwia
  2. 2.    DRAB Martyna
  3. 3.    DYBOWSKI Aleksander
  4. 4.    GLANC Dominika
  5. 5.    KOBYLECKA Maja
  6. 6.    KOPCZYŃSKI Marcel
  7. 7.    KOWALCZYK Anna
  8. 8.    PĘCAK Filip
  9. 9.    PIOTROWSKA Klaudia
  10. 10.                     SKOBEL Olaf
  11. 11.                     WAJDA Gabriela
  12. 12.                     WYSOKIŃSKA Iga
  13. 13.                     WASILUK Maciej
  14. 14.                     WŁODARCZYK Julia
  15. 15.                     ZIELIŃSKI Filip
  16. 16.                     ZIÓŁKOWSKI Jakub
  17. 17.                     ŁOZOWSKA Paulina

 

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH DO KLASY I

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

  1. ABOLIK Roksana
  2. BIAŁKOWSKA Lena
  3. BIELEWICZ Bartosz
  4. BOŁDYSZ Wiktoria
  5. CHUDZIK Antoni
  6. DĄBROWSKI Jakub
  7. GOŁUBIŃSKI Michał
  8. IWANCZUK Zuzanna
  9. JUSZCZYK Tomasz
  10. KIEŁTYKA Mieszko
  11. KLOCEK Małgorzata
  12. KOWALIK Miłosz
  13. KOZIŃSKA Iga
  14. KUCHARSKI Klaudiusz
  15. KURZAWIŃSKI Szymon
  16. ŁOBACZEWSKI Sebastian
  17. MARKIEWICZ Maria
  18. MAZIJ Oskar
  19. MĄDRZYK Helena
  20. MIKIEL Laura
  21. NADOLNA Dominika
  22. NOWAKOWSKA Elena
  23. OLECHNOWICZ Maksymilian
  24. OSINKA Wojciech
  25. PABIAN Hanna
  26. PABICH Natalia
  27. PANCEWICZ Hubert
  28. PAWLIK Aleksandra
  29. PĘCAK Filip
  30. PIANOWSKI Franciszek
  31. PIEKUT Nikola
  32. PIETKIEWICZ Szymon
  33. POLIŃSKA Maja
  34. PRZYBYLSKI Dominik
  35. RAK Zuzanna
  36. ROGOZIŃSKI Tomasz
  37. SAWICZ Małgorzata
  38. SKIBA Maja
  39. SLACHCIŃSKA LEMPEK Maja
  40. SOBECKI Antoni
  41. STEBNICKA Amelia
  42. STYSŁO Oliwier
  43. SUBKOWSKA Maria
  44. SZABLEWSKI Dominik
  45. SZKIŁĄDŹ Zofia
  46. SZYMAŃSKA Zuzanna
  47. ŚLEDŹ Mateusz
  48. TAFELSKI Nikodem
  49. TCHÓRZEWSKI Oliwier
  50. TORUŃSKI Daniel
  51. UMIŃSKA Zuzanna
  52. WACHOWICZ Zuzanna
  53. WUJTIUK Iwo
  54. ZAPADKA Marcin
  55. ZUBRZYCKI Piotr
  56. ZYDOR Maja


 
Copyright (c)2013 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 im. Armii Krajowej w Szczecinku