APEL ŚWIĄTECZNY

19 grudnia podczas apelu szkolnego z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, zespół ,,Wiolinki " przygotował mały koncert .
,,Wiolinki" wykonały piosenkę ,,Złota Jerozolima" z własnym akompaniamentem instrumentalnym.
,, Wiolinki" z klas I-IV zaśpiewały pastorałkę ,,Kolędnicy wędrownicy" oraz piosenkę świąteczną ,,Pierwsza gwiazdka", zespół instrumentalny ,,Smerfy" zagrał na dzwonkach chromatycznych  kolędę ,,Przybieżeli do Betlejem" .
W trakcie apelu pani Dyrektor Renata Romaniuk wręczyła nagrody uczniom ,którzy zdobyli czołowe miejsca w konkursie ,,Na najładniejszą kartkę świąteczną" oraz ,,Szopkę".
W rytmie rockandrollowej pastorałki, wykonanej na zakończenie spotkania ,,Kolędnicy wędrownicy" udaliśmy się na klasowe wigilie.

Szczecinek 8-05-2014
Kolejny występ zespołu! tym razem podczas Targów Osób Niepełnosprawnych.
Zespół zaprezentował się w dwóch piosenkach ,,Słonecznej piosence" , ,,Pióreczku".
Po występie otrzymał dyplom - podziękowanie ze słodkim załącznikiem!;)
Pogoda dopisała i humory jak zwykle też!:)

Dziś 6 maja gościł w naszej szkole, biskup Edward Dajczak.
Biskupa przywitał zespół ,,Wiolinki" dwoma piosenkami ,,Ja potrafię", ,,Cud". Spotkanie przebiegało w serdecznej i pełnej humoru atmosferze!

16 kwietnia odbył się w naszej szkole apel wielkanocny. Program artystyczny uświetnił zespół ,,Wiolinki" jak również nasza ,,Zeróweczka" .Cudowne dzieciaki wykonały piosenkę

,, Wieziemy tu kogucika". Za parę lat na pewno zasilą nasz zespół !
ŻYCZYMY WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

29 marca w kinie ,,Wolność " zespół ,,Wiolinki" wyśpiewał I miejsce w XXV eliminacjach pieśni religijnej "Cantate Domino" i zakwalifikował się do kolejnego etapu, który odbędzie się w maju w Koszalinie.

25 stycznia zespół ,,Wiolinki „ wyśpiewał I miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek w kościele św. Ducha w Szczecinku.

12 stycznia zespół ,,Wiolinki" wystąpił w kinie ,,Wolność" wspomagając akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

18 grudnia 2014 roku  zespół ,,Wiolinki” uświetnił wigilię pracowników Kronospanu. Swoim świątecznym repertuarem wniósł atmosferę zbliżających się świąt.